Цензор.НЕТ

20.12.18 14:49

Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області передав військовослужбовцям сертифікати і ключі від 64 однокімнатних та 16 двокімнатних квартир у рамках початку великої програми забезпечення житлом бійців НГУ.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС, сьогодні, 20 грудня, глава МВС передав ключі та сертифікати від квартир 80 гвардійцям з Київської області, 38 з яких - учасники антитерористичної операції на сході України.

"У цей непростий економічний час Україна переживає таке ж випробовування, як і на фронті - складний бюджет, складні зобов'язання. Але держава сформулювала пріоритети - це сильна Національна гвардія, збройні сили, безпека нашої держави. І в цих умовах, тільки в грудні, ми забезпечуємо 500 сімей військових національної гвардії житлом", - зазначив Аваков.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що вже з 1 січня 2019 року заробітна плата бійця Нацгвардії буде підвищена на 30%. Загалом, у 2019 році буде реалізовано цілу низку додаткових програм для військовослужбовців, зокрема й забезпечення житлом.

Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 01

"Ми плідно служимо Батьківщині, щоб забезпечити воєнний спокій. Те, що гвардійці сьогодні отримують нове житло, - заслуга керівництва країни, міністра внутрішніх справ. Це житло і програма, яка втілюється в життя, показують, що держава піклується про військовослужбовців. Це показник того, що ми з вами - єдине ціле нашого народу і сектору безпеки країни", - сказав командувач Національної гвардії Юрій Аллеров.

Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 02

Серед військових, які сьогодні отримали нові домівки, був герой боїв під Слов‘янськом, тяжко поранений бандитами Гіркіна у травні 2014 року, - Віктор Пастушок. Гвардієць чекав на квартиру 22 роки, і сьогодні його мрія здійснилася. Новосілля в затишній оселі відсвяткував у родинному колі разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і командувачем НГУ Юрієм Аллеровим.

Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 03
Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 04
Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 05
Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 06
Аваков вручив 80 нацгвардійцям ключі від нових квартир у с. Нові Петрівці 07
Фото: прес-служба МВС

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики