Цензор.НЕТ

22.12.18 16:38

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У суботу, 22 грудня, в Міністерстві внутрішніх справ відзначили кращих спортсменів фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" і призерів української збірної Invictus Games-2018 у Сіднеї.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що кожна перемога українських спортсменів - це гордість всього народу.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 01

"За рік спортсмени товариства "Динамо" на чемпіонатах світу вибороли 129 нагород. На внутрішніх змаганнях - майже чотири тисячі. І, звичайно, блискучий виступ нашої збірної на Invictus Games, де участь кожного спортсмена є великою перемогою", - зазначив Аваков.

Глава МВС нагадав, що під час "Ігор нескорених" у Сіднеї українська збірна здобула  20 медалей: 7 золотих, 10 срібних, 3 бронзові.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 02

"Люди побували на фронті, зазнали каліцтва, повернулися на мирну територію і їм дуже важко знайти своє місце в суспільстві. А змагання Invictus Games дають можливість бути в центрі уваги всього світу, бути серед людей з такими ж життєвими обставинами, як у них. Це тріумф духу, сильнішого за тіло!" - додав Аваков.

Міністр вручив призерам української збірної Invictus Games-2018 відзнаку МВС "Вогнепальна зброя" та цінні подарунки - годинники. Всі інші також отримали відзнаки МВС та ФСТ "Динамо".

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 03

Зокрема, серед нагороджених - капітан команди "Нескорених" у 2018 році Сергій Ільницький, призери Invictus Games Віктор Шинкарук, Денис Фіщук, Богдан Оксентюк, Олександр Гавриленко, Сергій Шимчак, Володимир Король, Олександр Чалапчій, Василь Омельченко, Олександр Зозуляк, Євген Олексенко.

А також вісімнадцятирічна чемпіонка Європи та світу з дзюдо Дар’я Білодід, чемпіон світу та віце-чемпіон Європи з дзюдо Георгій Зантарая, чемпіон світу з вільної боротьби Алла Черкасова, чемпіон юнацьких Олімпійських ігор з академічного веслування Іван Тищенко та інші.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 04
У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 05

Глава Національної поліції Сергій Князєв підкреслив, що українські спортсмени мають великі досягнення завдяки своїй наполегливості.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 06

"Коли на роботі ми робимо важливі справи, їх не видно, бо це наш обов'язок. Те, що ви робите, бачить увесь світ. Ви всі - молодці", - зазначив він.

Глава Державної прикордонної служби Петро Цигикал зазначив, що спортсмени - це приклад незламної волі народу.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 07

"Ви для нас є прикладом незламної волі, яка є в українського народу. Головне - щоб не було прикордонних ситуацій, а щастя і успіх не мали кордонів", - зазначив голова ДПСУ.

Командувач Нацгвардії Юрій Аллеров також привітав спортсменів.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 08

"Динамівці - приклад єдності молодих дівчат та хлопців. У нас є великі здобутки, які ми ще покажемо. Завдяки вам дізнаються про Україну. Ви представляєте її на майданчиках усього світу", - наголосив він.

Перший заступник голови Центральної ради ФСТ "Динамо" Віктор Корж сказав, що Україна, завдяки зусиллям наших спортсменів, належить до 20 найкращих світових збірних за олімпійськими результатами.

У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 09
У МВС нагородили кращих спортсменів-динамівців і призерів Invictus Games-2018 10

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики