Цензор.НЕТ

25.12.18 20:53

Нацполіцію і ДСНС мобілізовано для відновлення знеструмлених електромереж і порятунку автомобілів внаслідок негоди. ФОТОрепортаж

За даними ДСНС України, станом на 19:00, в 9 областях, внаслідок погіршення погодних умов (сильний вітер, дощ), знеструмлено 556 населених пунктів - Полтавська область 131, Дніпропетровська - 117, Донецька - 14, Кіровоградська - 96, Харківська - 78, Луганська - 43, Сумська - 40, Миколаївська - 20 Черкаська - 17.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в департаменті комунікації МВС України.

У повідомленні зазначається: "Ускладнено рух транспорту в Кіровоградській області внаслідок снігових заметів на трасі Кропивницький-Платонове. У заторі 3 транспортні засоби. Для ліквідації затору і розчищення дороги залучено 14 од. техніки і 26 рятувальників.

У Черкаській області ускладнено рух на автодорозі Золотоноша-Кременчук. У заторі 120 транспортних засобів. Для ліквідації заметів і розчищення дороги залучено 10 од. техніки та 18 рятувальників.

У Полтавській області ускладнено рух на автодорозі поблизу села Красногорівка. Для ліквідації затору і розчищення дороги залучено 4 од. техніки і 14 рятувальників.

26-27 грудня в Україні часом сніг, місцями пориви вітру 15-20 м/с, температура в середу вночі від - 4 до -10 та від 0 до -6 вдень на півдні та заході, з поширенням на більшу частину території країни підвищення до 3 градусів морозу - 3 градусів тепла.

Нацполіцію і ДСНС мобілізовано для відновлення знеструмлених електромереж і порятунку автомобілів внаслідок негоди 01

Нацполіцію і ДСНС мобілізовано для відновлення знеструмлених електромереж і порятунку автомобілів внаслідок негоди 02
Нацполіцію і ДСНС мобілізовано для відновлення знеструмлених електромереж і порятунку автомобілів внаслідок негоди 03
Нацполіцію і ДСНС мобілізовано для відновлення знеструмлених електромереж і порятунку автомобілів внаслідок негоди 04
Нацполіцію і ДСНС мобілізовано для відновлення знеструмлених електромереж і порятунку автомобілів внаслідок негоди 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики