Цензор.НЕТ

26.12.18 16:26

Аваков і Князєв передали кінологам і криміналістам Нацполіції з різних областей України 29 службових автомобілів. ФОТОрепортаж

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Нацполіції Сергій Князєв сьогодні, 26 грудня, передали 29 нових автомобілів кінологічним і криміналістичним службам в областях.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

Аваков і Князєв передали кінологам і криміналістам Нацполіції з різних областей України 29 службових автомобілів 01

"2018 рік ми закінчуємо тим, що в кожному головному управлінні на місцях є спеціально обладнаний автомобіль для вибухотехніків, спеціально обладнаний автомобіль для криміналістичної лабораторії, а в більшості областей – по два. Тому що маємо велике навантаження на цю службу. І маємо тепер в кожному кінологічному центрі автомобіль. Робота кінологів також дуже важлива. Шукати вибухівку, злочинця, затримувати правопорушника, спасати, навіть витягувати із снігових заметів – це все офіцер-кінолог з собакою",- сказав Князєв.

Аваков і Князєв передали кінологам і криміналістам Нацполіції з різних областей України 29 службових автомобілів 02

Підрозділи кінологічних служб Нацполіції у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій,Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях отримали 15 Renault Dokker.

Аваков і Князєв передали кінологам і криміналістам Нацполіції з різних областей України 29 службових автомобілів 03

Renault Duster були передані криміналістичним службам поліції у Волинській, Донецькій, Житомирській, Івано - Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській та Чернівецькій областях.

Аваков і Князєв передали кінологам і криміналістам Нацполіції з різних областей України 29 службових автомобілів 04

Також 4 Renault Master передані для криміналістичних служб в Луганській, Миколаївській та Черкаській областях та Головного слідчого управління Нацполіції.

Аваков і Князєв передали кінологам і криміналістам Нацполіції з різних областей України 29 службових автомобілів 05

Автомобілі для криміналістів доукомплектовані криміналістичним валізами, камерами, фотоапаратами, ноутбуками, принтерами, планшетами, ліхтарями зі світлофільтрами та освітлювачами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики