Цензор.НЕТ

28.12.18 09:20

Військову прокуратуру Центрального регіону України очолив Сенюк. ФОТО

Перший заступник Головного військового прокурора Сергій Долгополов представив колективу військової прокуратури Центрального регіону України нового керівника - генерал-майора юстиції Олега Сенюка, який до цього обіймав посаду заступника Головного військового прокурора України.

Військову прокуратуру Центрального регіону України очолив Сенюк. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці в Facebook прес-служби Військової прокуратури Центрального регіону України.

"Олег Володимирович Сенюк пройшов гідний професійний шлях від помічника прокурора до заступника Головного військового прокурора України, має достатній досвід роботи в органах військової прокуратури всіх рівнів", - цитує прес-служба Долгополова.

Військову прокуратуру Центрального регіону України очолив Сенюк 01

(На фото другий праворуч).

Він нагадав про багаторічну успішну роботу Сенюка у військовій прокуратурі Центрального регіону, на посаді начальника слідчого відділу управління нагляду за законністю оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства.

Військову прокуратуру Центрального регіону України очолив Сенюк 02

Крім того, перший заступник Головного військового прокурора України поінформував про переведення державного радника юстиції 3 класу Григорія Рябенка, який до цього очолював військову прокуратуру регіону в апараті Головної військової прокуратури України? і подякував за плідну і результативну роботу від імені Генерального прокурора і Головного військового прокурора України.

Також Долгополов підкреслив, що співпраця військової прокуратури регіону з Державним бюро розслідувань, яка "вдало почалася недавнім першим спільним затриманням і вже має перші результати", триватиме і буде розвиватися і далі.

У свою чергу, Сенюк подякував за надану довіру і запевнив, що забезпечить якісне виконання поставлених завдань.

"Відповідно до наказу Генпрокурора України генерал-майор юстиції О.Сенюк приступає до виконання службових обов'язків за посадою з 29 грудня 2018 року", - сказано в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики