Цензор.НЕТ

29.12.18 11:37

СБУ викрила псевдогромадську організацію, яка шантажем вимагала 4,2 млн у екс-власника столичного банку. ФОТО

Служба безпеки України затримала главу створеної зі злочинною метою громадської організації за підозрою у вимаганні 4,2 млн гривень у колишнього керівника київського банку.

СБУ викрила псевдогромадську організацію, яка шантажем вимагала 4,2 млн у екс-власника столичного банку. ФОТО

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ, передає Цензор.НЕТ.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисники зареєстрували громадську організацію, створену нібито для захисту прав вкладників банку, у який було введено тимчасову адміністрацію. Насправді, ділки планували через задіяння компромату повернути близьким родичам та за певний відсоток великим вкладникам банку, гроші які "зависли" на рахунках та депозитах установи.

Ділки із залученням деяких співробітників банку протягом дев’яти місяців за допомогою спеціальних технічних засобів зняття інформації фіксували матеріали для шантажу колишніх власників. Співробітники СБ України задокументували факт вимагання засновником "громадської організації" 4,2 мільйонів гривень в обмін на знищення компрометуючих даних.

Правоохоронці затримали керівника ГО в одному із столичних офісів згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Триває досудове слідство у кримінальному провадженні, відкритому за ст. 189 та ст. 364 Кримінального кодексу України. 

СБУ викрила псевдогромадську організацію, яка шантажем вимагала 4,2 млн у екс-власника столичного банку 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики