Цензор.НЕТ

04.01.19 18:27

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд. ФОТО+ДОКУМЕНТ

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Євгенія Закревська, закрито через те, що поліція передала її в суд по закінченні терміну настання адміністративної відповідальності.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Закревська написала на своїй сторінці в Фейсбуці.

Вона нагадала, що 8 липня 2018 року в її "Дайхатс", що стояв у пробці, врізалася "Ауді ТТ", практично викинувши машину Закревської на зустрічну смугу. Також "Ауді" зачепила іншу машину і двічі перекинулася сама.

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд 01

Закревська повідомила, що водія "Ауді" звати Надія Геннадіївна Рагозіна. Також вона поінформувала, що поліція передала справу в суд на наступний день після закінчення тримісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності.

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд 02

"На відміну від Зайцевої їй (і нам) дуже пощастило - ніхто не загинув. Дивом. Але пощастило їй не тільки в цьому. За неймовірним збігом обставин матеріали щодо її адмінки передали в суд з поліції чітко на наступний день після закінчення тримісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності. Вражаюча точність, особливо з огляду на те, що з боку потерпілих була купа нагадувань, скарг і вимог передати справу до суду вчасно.

Тому суд, встановивши вину, яка була очевидною від самого початку, просто закрив справу. Отже ніякого позбавлення прав, жодного штрафу, ніякого притягнення до відповідальності - НІЧОГО - немає і не буде. Жодної компенсації постраждалим (лікування, ремонт автомобіля), звичайно ж теж не буде.

Так що Надія Рагозіна знову на дорогах столиці. З повною і обґрунтованою впевненістю у своїй безкарності і праві ігнорувати ПДР і закони фізики. Зустрічайте... Або краще не зустрічайте. Загалом, живіть тепер із цим. Тільки будьте обережні... Комусь може не пощастити так як нам...", - написала адвокат.

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд 03

Закревська додала, що її машина досі в ремонті, через це вона була змушена пропустити багато резонансних судових засідань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики