Цензор.НЕТ

09.01.19 07:55

Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони. ФОТОрепортаж

На період свят припав процес підрахунку голосів після перших президентських виборів у Демократичній Республіці Конго, тому сили Місії ООН мусять проявляти особливу пильність.

Про це йдеться в матеріалі помічника командира 18 окремого вертолітного загону зі зв'язків зі ЗМІ Андрія Остапюка, опублікованому на сайті Міноборони, пише Цензор.НЕТ.

"Навіть тоді, коли місцеві бойовики не вдаються до прямої агресії, військовослужбовці 18 окремого вертолітного загону не сидять склавши руки, використовуючи превентивні заходи. Командування Місії давно помітило, що саме українські вертольоти наводять жах на супротивника і в повній мірі використовують цей потенціал. Бойові Мі -24 українського контингенту здійснюють прольоти в найбільш неспокійних регіонах країни на наднизьких висотах, демонструючи присутність силового компонента миротворчої місії і демонструючи, що в разі будь-якого порушення світ а на землі негайно прийде відповідь з повітря.

Теза, поширена як серед місцевого населення, так і серед національних контингентів Місії підтвердилася: "сама лише присутність українських гелікоптерів у небі Конго є сильним стримувальним чинником для незаконних збройних формувань" - противник не наважився спробувати зірвати вибори, тож місцеве цивільне населення безпечно здійснило своє волевиявлення.

У той час, як країна завмерла в очікуванні результатів перших в її історії демократичних виборів, військовослужбовці українського національного контингенту продовжують нести бойове чергування, сповнені впевненості, що незабаром у світі стане на одну мирну державу більше", - повідомляє Остапюк.

Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 01
Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 02
Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 03
Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 04

Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 05
Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 06
Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 07
Українські миротворці допомагають стримувати незаконні збройні формування в Конго, - Міноборони 08
Фото: mil.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики