Цензор.НЕТ

15.01.19 13:45

Глави МЗС України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії не змогли долетіти до Маріуполя через складні погодні умови. ФОТО

Глави МЗС України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії не змогли долетіти до Маріуполя через складні погодні умови

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав глава МЗС України Павло Клімкін.

"Незважаючи на важкі погодні умови, спробували долетіти до Маріуполя.
Екіпаж військових гелікоптерів, в умовах туману та загрози обледеніння, прийняв рішення повернутися на Дніпровське летовище.

Дуже хотів показати нашим друзям Маріупольський порт, у якому зараз всього два кораблі, а колись - вирувало життя. Показати, що відбувається на КПВВ через лінію дотику", - написав він.

Глави МЗС України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії не змогли долетіти до Маріуполя через складні погодні умови 01

Клімкін зазначив, що на жаль, зробити це цього разу не вийшло, однак пообіцяв, що відеозв'язок з тими, з тими, хто очікував міністрів в Маріуполі, все одно буде організовано.

Глави МЗС України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії не змогли долетіти до Маріуполя через складні погодні умови 02

Фото: Клімкін / Facebook

Також глава МЗС України поінформував, що зараз перебуває з колегами в лікарні ім. Мечникова в Дніпрі: "Спасибі тим, хто рятує наших поранених хлопців з фронту".

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Павло Клімкін спільно з главою МЗС Литви Лінасом Лінкявічусом, Латвії Едгарсом Рінкевичсом, Естонії Свеном Міксером, Польщі Яцеком Чапутовичем планували сьогодні, 15 січня, відвідати Маріуполь.

Метою цієї робочої поїздки до Маріуполя було ознайомлення з актуальною соціальною та економічною ситуацією, ускладненою російською агресією, зокрема зі створенням перешкод свободі мореплавства через Керченську протоку до портів Бердянська і Маріуполя. Міністри також планували ознайомитися зі складною ситуацією з безпекою, викликаною російською агресією на Донбасі.

"Цей візит є відповіддю на заклик Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до керівників зовнішньополітичних відомств країн-членів ЄС відреагувати на акт агресії Росії проти України в Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Україна працює зі своїми міжнародними партнерами з тим, щоб реалізувати низку соціальних і інфраструктурних проектів і підтримати жителів українського Приазов'я", - говорилося в повідомленні МЗС України.

Глави МЗС України, Польщі, Литви, Латвії та Естонії не змогли долетіти до Маріуполя через складні погодні умови 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики