Цензор.НЕТ

16.01.19 10:46

Порошенко обговорив із президентом Нацради Австрії Соботкою звільнення українських моряків і "Північний потік-2". ФОТОрепортаж

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Національної Ради Австрії Вольфганом Соботкою, який перебуває в Україні з візитом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

За даними відомства, на зустрічі було відзначено інтенсивність політичного діалогу на вищому рівні та висловлено взаємний інтерес до поглиблення міжпарламентських зв'язків.

Також зауважено про принципову позицію Австрії під час головування в Раді ЄС стосовно продовження санкцій щодо Росії у відповідь на блокування Москвою мирного процесу на Донбасі, триваючу окупацію Кримського півострова та черговий акт збройної агресії в акваторії Чорного моря та Керченської протоки.

Порошенко обговорив із президентом Нацради Австрії Соботкою звільнення українських моряків і Північний потік-2 01

Глава держави відзначив активні зусилля Австрії з надання допомоги щодо поліпшення гуманітарної ситуації в районах, звільнених від російських окупаційних військ.

Окрему увагу було приділено питанню звільнення українських заручників та військовослужбовців ВМС України, які незаконно утримуються в російських тюрмах.

Порошенко обговорив із президентом Нацради Австрії Соботкою звільнення українських моряків і Північний потік-2 02
Фото: прес-служба Президента

Було також обговорено ризики для енергетичної безпеки Європейського Союзу, які створює реалізація "Північного потоку-2".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики