Цензор.НЕТ

16.01.19 17:41

Податківці вилучили на Київщині обладнання для сцени на 1,2 млн грн, ввезене за заниженою митною вартістю. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області вилучили з незаконного обігу велику партію господарських товарів, ввезених в Україну з заниженням митної вартості.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці вилучили на Київщині обладнання для сцени на 1,2 млн грн, ввезене за заниженою митною вартістю 01

У рамках проведення операцій "Рубіж", "Мережа" і розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України виявлено групу осіб, яка сприяла підприємствам реального сектору економіки в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах шляхом формування штучного податкового кредиту. Зокрема, злочинна схема полягала в імпорті підконтрольними суб'єктами господарської деятельностіна територію України продукції з заниженням митної вартості на 30-50%. При цьому подавали для оформлення підроблені документи, в яких відбивалися недостовірні дані про товари.

Податківці вилучили на Київщині обладнання для сцени на 1,2 млн грн, ввезене за заниженою митною вартістю 02

А днями на території регіону було виявлено склад товарів господарської групи (світлове обладнання для сцени, звукова апаратура) без документів про походження.

За результатами проведеного обшуку з незаконного обігу вилучено 600 одиниць господарських товарів загальною орієнтовною вартістю понад 1,2 млн грн.

Податківці вилучили на Київщині обладнання для сцени на 1,2 млн грн, ввезене за заниженою митною вартістю 04

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики