Цензор.НЕТ

28.01.19 07:56

Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку. ФОТОрепортаж

У неділю, 27 січня, в Українській греко-католицькій церкві св. Юра в Нью-Йорку фонд Revived Soldiers Ukraine разом зі львівським скрипалем-віртуозом Олександром Божиком провели благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

"Треба продовжувати допомагати. Звісно, вже п’ятий рік війна, люди втомилися. Але в нас понад 20 000 поранених військових в Україні. Багато важких", - розповіла кореспондентові президент фонду Ірина Ващук Дісіпіо.

Вона пояснила, що захід у Нью-Йорку є одним з восьми благодійних концертів на підтримку поранених українських військових у США.

"Зараз тур почався з Йонкерса, сьогодні - у Нью-Йорку, наступна п’ятниця - Детройт, субота - Чикаго, неділя - Нью-Джерсі, через тиждень у суботу - Філадельфія, Бостон, і останній концерт у Флориді буде з Павлом Табаковим", - розповіла вона.

На концерті був присутній ветеран Микола Левко, військовослужбовець Національної гвардії України, який зазнав поранення, підірвавшись на міні під час виконання бойового завдання поблизу м. Горлівка. Нині він очікує протезування у США, яке має відбутися вже незабаром.

Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 01

"Микола Левко, він один з важких. Не лише дві ноги втрачено, а й реконструкція кістки стегна, яку в Україні не могли зробити", - пояснила президент Revived Soldiers Ukraine.

Ірина пояснила, що всі члени фонду працюють на волонтерських засадах, паралельно з основними роботами.

Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 02

"Це наше покликання - допомагати, громадський обов’язок. Я не можу просто сидіти склавши руки і просто дивитися на те, що можна поправити, полагодити, змінити... До мене майже щодня звертаються по допомогу", - розповіла вона.

Ірина розповіла, що фонд, який існує з кінця 2015 року, зібрав близько $60 тис. 2016 року, близько $130 тис. 2017-го і близько $340 тис. у 2018 році.

Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 03

"Завдяки таким заходам ми можемо протягом одного дня вирішити велику проблему, яку для них дуже важко вирішити вдома",- додала вона.

За день благодійності в Нью-Йорку вдалося зібрати $9670.

Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 04

Фонд Revived Soldiers Ukraine був заснований у США наприкінці 2015 року. За цей час вдалося організувати операції та лікування у США 13 військовослужбовцям із найскладнішими пораненнями, допомогти 58-ми пораненим військовим в Україні. Нещодавно фонд також заснував українську філію.

Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 05
Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 06
Благодійний концерт на підтримку поранених українських воїнів відбувся в Нью-Йорку 07
Фото: "Укрінформ"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики