Цензор.НЕТ

30.01.19 23:07

Блоковано схему контрабанди в Україну імпортної вогнепальної зброї під виглядом мисливської, - ДБР. ФОТОрепортаж

Правоохоронці викрили та блокували ввезення та збут вогнепальної зброї на території України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань.

Блоковано схему контрабанди в Україну імпортної вогнепальної зброї під виглядом мисливської, - ДБР 01

За даними слідства, група осіб, використовуючи суб’єкти підприємницької діяльності, зареєстровані на території України, за попередньою змовою із службовими особами Національної поліції України, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та іншими особами налагодили протиправний механізм переміщення вогнепальної зброї через митний кордон України в зоні діяльності Одеської митниці ДФС України, з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України недостовірних відомостей про фактичний вміст відправлення.

Блоковано схему контрабанди в Україну імпортної вогнепальної зброї під виглядом мисливської, - ДБР 02

Так, наприкінці січня 2019 року до Одеської митниці з Чехії прибуло 250 одиниць зброї "карабін Скорпіон", які не відповідають вимогам державного стандарту (ДЕСТ) та не можуть бути перемішені через Державний кордон України.

Блоковано схему контрабанди в Україну імпортної вогнепальної зброї під виглядом мисливської, - ДБР 03

З метою легалізації вказаної зброї, представником підприємства-замовника, за участі інспектора митниці відібрано зразки зброї, які за попередньої домовленості направлено до приватної майстерні з метою їх переробки та приведення до норм ДЕСТ. Після чого впорядковані зразки мали бути скеровані до експертної установи для отримання сертифіката відповідності та подальшого розмитнення всієї зброї як "карабінів мисливських", що відповідають ДЕСТ для її реалізації на території України.

Блоковано схему контрабанди в Україну імпортної вогнепальної зброї під виглядом мисливської, - ДБР 04

При проведенні обшуку автомобіля "кур’єра", слідчі вилучили зразки зброї, документи та грошові кошти в сумі близько 35 тис. доларів США, 1800 євро та 175 тис. грн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики