Цензор.НЕТ

31.01.19 20:47

Керівника комунального підприємства Стрийської міськради затримали в Києві з "відкатом" 680 тис. гривень, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

31 січня в Києві правоохоронці затримали під час одержання "відкату" керівника комунального підприємства Стрийської міськради, що на Львівщині.

Керівника комунального підприємства Стрийської міськради затримали в Києві з "відкатом" 680 тис. гривень, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

В рамках кримінального провадження було встановлено, що керівник комунального підприємства разом із суб'єктом господарювання організували злочинну схему з розкрадання бюджетних коштів. З метою отримання коштів із бюджету при проведенні закупівель комунальної техніки її вартість була завищена.

Щоб отримати кошти за техніку в повному обсязі, керівник ТОВ мав надати комунальникові 680 тис. гривень "відкату".

Керівника комунального підприємства Стрийської міськради затримали в Києві з відкатом 680 тис. гривень, - Нацполіція 01

Сьогодні, 31 січня, в Києві правоохоронці затримали керівника КП Стрийської міської ради у Львівській області під час одержання всієї суми "відкату". Під час затримання керівник КП намагався втекти, правоохоронці були змушені застосовувати зброю.

Керівника комунального підприємства Стрийської міськради затримали в Києві з відкатом 680 тис. гривень, - Нацполіція 02
Керівника комунального підприємства Стрийської міськради затримали в Києві з відкатом 680 тис. гривень, - Нацполіція 03

Зараз чиновник і директор ТОВ затримані в порядку ст.208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики