Цензор.НЕТ

08.02.19 23:56

Податкова міліція Києва ліквідувала конвертцентр з обігом понад 300 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста припинили діяльність конвертаційного центру, через який упродовж 2018 року було проконвертовано понад 300 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податкова міліція Києва ліквідувала конвертцентр з обігом понад 300 млн грн 01

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст. 27 ч.3 ст.212 КК України було встановлено ​​групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектора економіки щодо формування незаконних валових витрат і переведення безготівкових коштів у готівку.

Для реалізації злочинних намірів фігуранти створили низку підконтрольних фіктивних підприємств, на рахунки яких підприємства-замовники перераховували в безготівковій формі грошові кошти як оплату за цінні папери, страхування, поворотну фінансову допомогу. Після цього кошти перераховувалися на поточні рахунки підконтрольних підприємств для подальшого зняття готівкою та передачі компаніям реального сектора економіки за вирахуванням 3,5-4%, які були нагородою за незаконні послуги, разом із підробленими первинними документами.

Податкова міліція Києва ліквідувала конвертцентр з обігом понад 300 млн грн 02

Таким чином через компанії, які входили до складу "конверта" впродовж 2018 року було проконвертовано понад 300 млн грн.

Податкова міліція Києва ліквідувала конвертцентр з обігом понад 300 млн грн 04

За результатами обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцем проживання та автомобілях фігурантів центру вилучено грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті понад 240 тис. грн, 243 печатки, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, 24 банківські картки, грошові чеки, бухгалтерську документацію і чорнові записи.

Податкова міліція Києва ліквідувала конвертцентр з обігом понад 300 млн грн 06
Податкова міліція Києва ліквідувала конвертцентр з обігом понад 300 млн грн 07

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики