Цензор.НЕТ

20.02.19 12:54

Кабмін виділив 25 млн грн на житло для учасників Революції Гідності та їхніх сімей. ФОТО

Кабінет Міністрів вніс учасників Революції Гідності та членів їхніх сімей в уже затверджені Верховною Радою соціальні програми допомоги учасникам бойових дій, схваливши третій пакет рішень про соціальний захист і допомогу постраждалим учасникам Революції Гідності та їхнім сім'ям.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Міністр соціальної політики Андрій Рева, який представляв пакет постанов, зазначив, що це стало можливим завдяки прирівнюванню статусу учасника Революції Гідності до статусу учасника бойових дій.

Кабмін виділив 25 млн грн на житло для учасників Революції Гідності та їхніх сімей 01

"Минулого року урядом була завершена виплата компенсацій учасникам Революції Гідності. До того ж зроблено це було достроково - на прохання самих учасників революції та з огляду на можливості, які на той момент мав український бюджет", - зазначив він.

Цей пакет охоплює постанову про надання соціальної та психологічної реабілітації, надання послуг із соціальної та професійної адаптації, надання санаторно-курортного лікування.

Кабмін виділив 25 млн грн на житло для учасників Революції Гідності та їхніх сімей 02

Також надання житла сім'ям учасників Революції Гідності, які його потребують, і тим, хто отримав інвалідність унаслідок подій на Майдані. На цю програму виділено 25 млн грн.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики