Цензор.НЕТ

20.02.19 15:11

В Одесі мітингують студенти медуніверситету, МОЗ заявляє про провокації. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У будівлі Одеського національного медичного університету відбувається мітинг. Його учасники намагалися зайти в ректорат, зламали двоє дверей та вибили вікна. Мітингувальники вимагають розморозити фінансування вишу.

Акція протесту почалася об 11:30 як мирна, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання "Українська служба інформації".

Через годину після початку мітингу до нього приєдналися представники Нацкорпусу. Вони спробували прорватися всередину будівлі університету й вибили спочатку двері в ректорат, а потім внутрішні двері та вікна.

В Одесі мітингують студенти медуніверситету, МОЗ заявляє про провокації 01

В Одесі мітингують студенти медуніверситету, МОЗ заявляє про провокації 02

В Одесі мітингують студенти медуніверситету, МОЗ заявляє про провокації 03

В.о. проректора Костянтин Аймедов сказав, що не може потрапити на своє робоче місце, а також про те, що він не бачить сенсу закриття ректорату, оскільки жодних важливих документів там уже не зберігається.

В Одесі мітингують студенти медуніверситету, МОЗ заявляє про провокації 04

Раніше Міністерство охорони здоров'я закликало співробітників і студентів Одеського медуніверситету не влаштовувати акції. У міністерстві зазначили, що протести організувало оточення колишнього ректора Валерія Запорожана, яке раніше захоплювало виш і подавало кошторис університету з порушеннями. У МОЗ наголошують, що через них університет не може отримати фінансування, тому триває пошук законних шляхів вирішення цієї ситуації.

"Закликаємо співробітників і студентів ОНМедУ не підтримувати провокації, які влаштовують представники самопроголошеного керівництва університету", - йдеться в повідомленні.

В Одесі мітингують студенти медуніверситету, МОЗ заявляє про провокації 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики