Цензор.НЕТ

02.03.19 19:13

В Одесі відзначили річницю створення області: в місті відбулись народні гуляння. ФОТОрепортаж

В Одесі відзначили 87-й день народження області. Уже другий рік поспіль свято відбулось у форматі ярмарку "Скарби Одещини".

"Фішкою" народних гулянь стали стилізовані "дворики" під кожен район області, повідомляє Цензор.НЕТ. Там кожен із 26 районів представив свої звичаї, костюми, страви та вироби.

"Я радий, що святкування Дня області стало справжньою традицією. Цей ярмарок ми назвали "Скарби Одещини", бо нам дійсно є чим пишатися. І найбільший скарб Одеської області - це люди. Саме вони роблять нашу область такою унікальною! Сьогодні на святі неймовірна атмосфера. І в цьому теж "фішка" нашої області: ми вміємо і працювати, і добре відпочивати", - привітав гостей на відкритті ярмарку губернатор Одеської області Максим Степанов.

У деяких "двориках" навіть проводили майстер-класи господинь із приготування мамалиги, юшки, шурпи, міліни, каварми. Ними гостей пригощали безкоштовно.

За словами Степанова, в кожного району є своя родзинка, бо загалом в області проживає понад 130 національностей.

Цього року на ярмарку додалося локацій для дітей та майстер-класів. Для них організували розпис хною, аквагрим, плетіння кіс, макіяж, виготовлення виробів із гіпсу, в'язання морських вузлів. Крім того, працював контактний зоопарк, було облаштовано зону розваг із конкурсами та аніматорами, стрілецький тир, виставку-продаж handmade-товарів. А ще відвідувачі ярмарку вчилися робити глиняні іграшки, валяти з вовни, плести з бісеру, а Савранський район вчив усіх плести віники.

Окремо на ярмарку працювали відомі одеські ресторатори, а на сцені до вечора виступали місцеві гурти "Premier Project", "DukeTime", "Джем бенд", Фелікс Шиндер і кооператив "Гроші вперед" і фольклорні ансамблі.

В Одесі відзначили річницю створення області: в місті відбулись народні гуляння 01
В Одесі відзначили річницю створення області: в місті відбулись народні гуляння 02

В Одесі відзначили річницю створення області: в місті відбулись народні гуляння 03
В Одесі відзначили річницю створення області: в місті відбулись народні гуляння 04
В Одесі відзначили річницю створення області: в місті відбулись народні гуляння 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики