Цензор.НЕТ

16.03.19 19:37

На броньовиках і з портретами Сталіна: путінські байкери влаштували автопробіг в окупованому Криму. ФОТО

Російський мотоклуб "Нічні вовки", що користується заступництвом влади держави-агресора, відзначив п'ятиріччя кримського "референдуму" автопробігом. Пересувалися на мотоциклах, машинах і броньовиках.

За планом пробігу, дві колони - з окупованих Сімферополя і Севастополя - зустрілися на Сапун-горі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

Колону очолював керівник московських "нічних вовків" Олександр Залдостанов (Хірург). Машини та мотоцикли прикрасили іконами, портретами Сталіна, написами "На Берлін", "Геть фашистів", "За Сталіна". Крім того, були присутні прапори країни-окупанта, символіка терористичного угрупування "ДНР", гасла і прапори ультраправих російських організацій.

На броньовиках і з портретами Сталіна: путінські байкери влаштували автопробіг в окупованому Криму 01

У колоні, крім мотоциклів і легкових автомобілів, їхали броньовики.

Для участі в пробігу приїхали так звані "ополченці" і члени "козацьких формувань" із Криму. "Ополченці" повісили собі на груди медалі - "За повернення Криму"  тощо. Таких медалей в учасників пробігу була величезна кількість.

На броньовиках і з портретами Сталіна: путінські байкери влаштували автопробіг в окупованому Криму 02

Перед пробігом його учасники вживали "бойові сто грамів".

На пробіг організовано привезли дітей: юних кадетів із Криму, старшокласників, "юнармійців". Автобус із дітьми прикрасили проросійськими гаслами і прапорцями.

Місце збору байкерів на Сапун-горі охороняли посиленими нарядами поліції. Напоготові стояла броньована машина з озброєними спецпризначенцями і автомобілі швидкої допомоги.

На броньовиках і з портретами Сталіна: путінські байкери влаштували автопробіг в окупованому Криму 03

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополь відбувся невизнаний світом "референдум" щодо статусу півострова, за результатами якого Росія анексувала Крим. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали це "голосування". 18 березня президент Росії Володимир Путін оголосив про "приєднання" Криму до Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики