Цензор.НЕТ

18.03.19 23:32

Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Упродовж тижня підрозділи артилерії оперативного командування "Північ" виконували вогневі завдання та вдосконалювали свою майстерність під час тактичних навчань з бойовою стрільбою.

Військовослужбовці відпрацювали ведення вогню із закритих вогневих позицій в умовах постійної зміни оперативної обстановки, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

"Під час навчань відпрацьовувались питання виконання, як індивідуальних нормативів для військовослужбовців, так і нормативів з бойової роботи розрахунків та підрозділів, зокрема, ведення вогню щодо підтримки дій загальновійськових підрозділів, переміщення вогневих позицій в ході ведення бою. Точність визначення розрахунків перевірялась бойовими пострілами з практичним ураженням цілей, що дозволяло реально оцінити ефективність ведення вогню підрозділами", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тренування військовослужбовців проходили, як у день, так і вночі в обстановці, максимально наближеній до бойової із застосуванням засобів імітації вогневої діяльності противника та відтворенням нестандартних бойових ситуацій.

Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 01
Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 02

Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 03
Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 04
Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 05
Бойові навчання підрозділів артилерії відбулися на Чернігівщині, - Міноборони 06
Фото: mil.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики