Цензор.НЕТ

25.03.19 13:14

"Люди мають право на захист", - Гриценко підписав меморандум з Українською асоціацією власників зброї щодо легалізації вогнепальної зброї. ДОКУМЕНТ

Екс-міністр оборони, лідер "Громадянської позиції", кандидат в президенти України Анатолій Гриценко підписав Меморандум про легалізацію та законодавчого врегулювання питання обігу і застосування вогнепальної зброї.

Про це йдеться на його сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно підписав Меморандум з Українською асоціацією власників зброї щодо легалізації вогнепальної зброї. Одразу після виборів буде створено Робочу групу для фіналізації відповідного законопроекту, який я як президент невідкладно внесу до парламенту. Люди мають право на захист. Тому це важливе зобов'язання я неодмінно виконаю", - заявив Гриценко.

Також у меморандумі йдеться про створення Добровольчої (Резервної) армії з озброєних громадян, оприлюднення інформації про нагороджених вогнепальною зброєю і про демонополізацію ринку цивільної зброї.

Люди мають право на захист, - Гриценко підписав меморандум з Українською асоціацією власників зброї щодо легалізації вогнепальної зброї 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики