Цензор.НЕТ

27.03.19 20:36

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві припинили незаконну діяльність конвертаційного центру, через який упродовж 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 400 млн грн.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн 01

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури міста було встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту.

Для прикриття протиправної діяльності фігурантів використовували спеціально створені фіктивні підприємства, оформлені на підставних осіб.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн 02

На рахунки таких компаній замовники конвертації перераховували кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. Фігуранти знімали ці кошти з банківських рахунків підконтрольних підприємств нібито для подальшого придбання ТМЦ (пісок, щебінь, будівельні матеріали) за готівку, а насправді повертали "клієнтам" (за винятком 12-14%, які були винагородою зловмисникам за надані незаконні послуги) разом із підробленими первинними документами.

Таким чином упродовж 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 400 млн грн.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн 06

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн 07

За результатами обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцем проживання та в транспортних засобах фігурантів вилучено понад 2,3 млн грн. готівкою, печатки фіктивних СГД, чекові книжки, фінансово-господарські документи фіктивних підприємств, комп'ютерну техніку, мобільні телефони та ін.

Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн 09
Податківці ліквідували в Києві конвертаційний центр з оборотом 400 млн грн 10

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики