Цензор.НЕТ

29.03.19 13:39

Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС. МАПА

Російські окупанти 21-22 березня обстріляли тимчасово окуповані населені пункти Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба штабу ООС на сторінці в Facebook, посилаючись на дані української сторони СЦКК.

У Пікузах на вул. Ахматової зафіксували пошкодження внаслідок влучання осколків і дві воронки від розривів снарядів на відстані близько 50 метрів від будинку. Про це в СММ ОБСЄ повідомили 23 березня.

На тій же вулиці за 300 метрів спостерігачі бачили розбиті вікна одноповерхового будинку, пробоїни в металевих дверях, а також воронку у дворі житлового будинку в результаті влучання снарядів. Мешканець будинку розповів, що обстріл стався 22 березня, в цей час він з дружиною перебував у будинку.

Підкреслюється, що в обох випадках причетність ЗСУ неможлива, бо в першому випадку відстань до найближчих позицій українських військовослужбовців становить більш ніж 3,5 км; у другому випадку в зазначеному напрямку стоять тільки позиції збройних формувань Російської Федерації.

Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС 01

У населеному пункті Золоте-5 (Михайлівка), в житловому будинку на вулиці Тургенєва спостерігачі помітили розбите вікно, яке було забите дошкою та поряд – двометрову вирву. За оцінкою Місії, пошкодження були спричинені розривом мінометної міни, яка прилетіла з південного напрямку. Власниця будинку, 65-річна жінка, розповіла, що вранці 21 березня вона була вдома і сама почула вибух на подвір'ї. Про це місія ОБСЄ повідомила в своєму звіті за 25 березня.

Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС 02

У Сентянівці на 50 метрів на північ від одноповерхового будинку по вул. Шевченка спостерігачі зафіксували три воронки в полі. Приблизно за 20 м на північ від цього будинку представники Місії побачили 15-сантиметрову пробоїну у зовнішній стіні даху господарчої будівлі. На цій самій вулиці в іншому житловому будинку команда СММ бачила розбиті віконні шибки.

Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС 03

Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС 04
Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС 05
Найманці РФ обстріляли окуповані Пікузи, Золоте-5 і Сентянівку, - штаб ООС 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики