Цензор.НЕТ

02.04.19 09:33

Конвертаційний центр з обігом понад 240 млн грн ліквідувала Податкова міліція Донецької області. ФОТО

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області ліквідували в м. Харків конвертаційний центр з обігом понад 240 млн грн.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей послуги з пособництва в ухиленні від сплати податків та переведення безготівкових коштів у готівку.

У злочинній схемі фігуранти використовували низку спеціально створених та придбаних підконтрольних підприємств, на рахунки яких замовники конвертації перераховували кошти нібито за надані послуги. Вказані кошти у подальшому перераховувалися на платіжні банківські картки, знімалися готівкою та поверталися вигодонабувачам за винагороду в розмірі 10-15% від проконвертованої суми.

Таким чином протягом 2018-2019 рр. було проконвертовано понад 240 млн грн.

За результатами проведених заходів встановлено 52 фіктивні підприємства, підконтрольні учасникам схеми.

Окрім того, проведено санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів у Харкові, за результатами яких вилучено реєстраційні документи, печатки та первинні фінансово-господарські документи компаній-фігурантів, 153,5 тис. грн готівкою, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

Триває слідство.

Конвертаційний центр з обігом понад 240 млн грн ліквідувала Податкова міліція Донецької області 01
Конвертаційний центр з обігом понад 240 млн грн ліквідувала Податкова міліція Донецької області 02
Конвертаційний центр з обігом понад 240 млн грн ліквідувала Податкова міліція Донецької області 03
Конвертаційний центр з обігом понад 240 млн грн ліквідувала Податкова міліція Донецької області 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики