Чиновника Вінницької ОДА затримано під час одержання 180 тис. грн "відкату" від переможця тендера, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

2128 8

Співробітники поліції викрили у хабарництві одного з керівників структурного підрозділу обласної державної адміністрації. Чиновник вимагав майже 180 тис. гривень за підписання актів виконаних робіт.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.

Чиновника Вінницької ОДА затримано під час одержання 180 тис. грн відкату від переможця тендера, - Нацполіція 01

Правоохоронці зібрали матеріали протиправної діяльності посадовця Вінницької ОДА, який налагодив систему отримання "відкатів" від суб’єктів господарювання.

У ході слідства було встановлено, що кошти фігурант вимагає та отримує від представників комерційних структур, які є переможцями тендерів на проведення робіт за бюджетні кошти. Сума неправомірної вигоди становила 10% від суми перерахованих коштів за актами виконаних робіт.

Чиновника Вінницької ОДА затримано під час одержання 180 тис. грн відкату від переможця тендера, - Нацполіція 02

9 квітня під час одержання майже 180 тис. гривень хабара посадовця затримала поліція в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Чиновника Вінницької ОДА затримано під час одержання 180 тис. грн відкату від переможця тендера, - Нацполіція 03
Чиновника Вінницької ОДА затримано під час одержання 180 тис. грн відкату від переможця тендера, - Нацполіція 04

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.