Цензор.НЕТ

15.04.19 16:59

Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова. ФОТОрепортаж

Представники країн-членів Європейського Союзу будуть присутні на судових засіданнях щодо українських військовополонених моряків, утримуваних у РФ.

Український омбудсмен Людмила Денісова 15 квітня в Москві обговорила з представником Євросоюзу в РФ Маркусом Едерером ситуацію із захопленими українськими військовими моряками. Про це вона повідомила в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно провела зустріч з послом Європейського Союзу в Російській Федерації Маркусом Едерером. Ми обговорили низку питань. Розповіла останню інформацію щодо наших військовополонених та про заплановані суди щодо продовження їм міри запобіжного заходу. Маркус Едерер запевнив мене, що представники європейських держав, які перебувають в РФ, будуть присутні на судових засіданнях", - написала вона.

За словами Л.Денісової, вона подякувала М.Ердеру за те, що європейська спільнота підтримує Україну в прагненні захистити своїх громадян.

Омбудсмен нагадала, що в середу, 17 квітня, у Лефортовському суді Москви відбудуться судові засідання над українськими військовополоненими щодо продовження їм міри запобіжного заходу. "Разом з батьками, братами та сестрами, родичами та близькими ми будемо присутні на цих судилищах і підтримуватимемо хлопців. Закликаємо небайдужих громадян, журналістів і вся світова спільнота приєднатися до участі в засіданнях. Наші герої моряки потребують підтримки!", - написала вона.

"Сьогодні у Посольстві України у Москві ми разом з родичами хлопців провели організаційну зустріч з консульськими працівниками Посольства України. Вони поінформували щодо останньої інформації щодо стану військовополонених. За їхніми словами, хлопці перебувають у гарному настрої та очікують на звільнення", - розповіла Денисова.

Омбудсмен зазначила, що близькі попросили передати від себе продукти і речі для моряків.

"Уже завтра закуплене буде передано нашим морякам в Лефортовський СІЗО", - додала вона.Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова 01
Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова 02
Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова 03
Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова 04
Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова 05
Представники країн ЄС будуть присутні на судах проти українських військовополонених моряків у РФ, - Денісова 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики