Цензор.НЕТ

15.04.19 18:17

Систему світлосигнального обладнання "Фотон" вітчизняного виробництва прийнято на постачання ЗСУ, - Міноборони. ФОТО

Нову систему світлосигнального обладнання "Фотон" українського виробництва на днях було офіційно прийнято на постачання Збройних сил України.

Новинкою вже обладнали чотири військові аеродроми, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони. Нещодавно завершили розгортання системи в Черкаській області.

"Над створенням комплекту ми працювали з підприємством-виробником більше трьох років. Серед головних вимог до нього - застосування сучасних технологій, відповідність міжнародним стандартам і найголовніше - незалежність від зарубіжних постачальників. Це нам вдалося реалізувати", - розповів провідний фахівець командування Повітряних сил ЗС України Володимир Манаєнков.

Устаткування має гарантію 5 років або 5000 годин. На аеродромі в Хмельницькій області, де воно і пройшло перевірку, комплект безвідмовно працює вже впродовж трьох років.

Володимир Манаєнков також додав, що найближчим часом світлосигнальне обладнання також планують встановити на військових аеродромах Вінницької і Полтавської областей. Крім того, є замовлення на поставку комплектів до авіаційних частин Сухопутних військ та Військово-Морських сил.

Систему світлосигнального обладнання Фотон вітчизняного виробництва прийнято на постачання ЗСУ, - Міноборони 01

Систему світлосигнального обладнання Фотон вітчизняного виробництва прийнято на постачання ЗСУ, - Міноборони 02
Фото: mil.gov.ua

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики