Цензор.НЕТ

17.04.19 09:00

Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі "документів" і сотні "печаток", - СБУ. ФОТОрепортаж

Співробітники Служби безпеки України викрили організоване угруповання з-поміж українських громадян та іноземців, що спеціалізувалося на незаконному переправленні осіб через державний кордон України, використовуючи підроблені документи.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Співробітники СБ України встановили, що зловмисники налагодили масове виробництво і збут фальшивих внутрішніх паспортів України та РФ, посвідок на проживання, документів, які надавали право безперешкодного перетину державного кордону України. Ділки також виготовляли інші офіційні документи різних державних установ, зокрема державні акти на землю. Фальшивки вони збували через розгалужену мережу посередників майже по всій території країни.

Оперативники спецслужби задокументували факт продажу підроблених посвідок на проживання і паспорта громадянина України для перетину державного кордону двом громадянам однієї з країн Середньої Азії за дві тисячі п'ятсот доларів США.

Згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, правоохоронці затримали трьох учасників угруповання, серед яких громадянин африканської країни, після отримання грошей і передачі підробленої посвідки на проживання.

Під час санкціонованих обшуків у Києві та області в приміщеннях фігурантів справи правоохоронці виявили сотні підроблених печаток і штампів, тисячі бланків різних державних установ та міністерств, десятки виготовлених підроблених документів, серед яких паспорти громадянина України, паспорти РФ, посвідки на проживання, голографічні елементи захисту, довіреності, акти на землю тощо, а також зброя та боєприпаси до неї.

У межах відкритого кримінального провадження трьом затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 с. 332, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Заходи з викриття незаконних дій проводилися спільно з поліцією і під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області".

Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 01
Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 02
Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 03
Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 04
Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 05
Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 06
Ліквідовано злочинну групу, що виготовляла підроблені документи. Вилучено тисячі документів і сотні печаток, - СБУ 07

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики