Цензор.НЕТ

17.04.19 00:11

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня. ФОТО

Сьогодні кандидати на ці посади пройшли черговий етап конкурсу - тестування на знання законодавства і вміння вирішувати ситуаційні задачі.

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня. ФОТО

На самому початку засідання конкурсної комісії спробував зірвати народний депутат від БПП Андрій Антонищак, повідомляє Цензор.НЕТ. Він заявив, що подав до Київського окружного суду позов про визнання конкурсу незаконним.

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня 01

Депутат Антонищак намагається зірвати конкурс

Але оскільки рішення суду за позовом депутат не представив, конкурсна комісія продовжила свою роботу. За проведенням конкурсу спостерігали експерти, журналісти, представники Єврокомісії і МВФ.

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня 02

Міжнародні спостерігачі

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня 03

У фінал вийшло 6 кандидатів. За місце глави податкової боротимуться заступник міністра фінансів Сергій Верланов, заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов, виконавчий директор "Стандарт-Аудит" Дмитро Олексієнко.

За посаду глави митниці змагатимуться перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, проректор з навчальної роботи Університету митної справи Євген Гармаш і фінансів і керівник Центру розвитку цифрової економіки Андрій Саварець.

Сьогодні кандидати повинні були відповісти на 40 питань, що стосуються знання законодавства, а потім вирішити дві ситуаційні задачі.

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня 04

Конкурсні завдання, які будуть видані кандидатам

Фінал конкурсу відбудеться 23 квітня. У цей день кандидати повинні будуть представити своє бачення розвитку відомства, яке вони хочуть очолювати, а також пройти співбесіду з членами Комісії і з експертами в кожній із галузей.

Імена нових голів податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня 05

Кандидати перед засіданням

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики