Цензор.НЕТ

17.04.19 14:14

Солдат-строковик 14-ї ОМБр Артем Григоренко зі зброєю самовільно залишив місце несення служби, - прес-служба бригади. ФОТО

На Волині військовослужбовець строкової служби зі зброєю самовільно залишив місце несення військової служби.

Про це повідомили в прес-службі 14-ї окремої механізованої бригади, передає Цензор.НЕТ.

"Повідомляємо, що ввечері 16 квітня 2019 року зі зброєю самовільно залишив місце несення служби військовослужбовець строкової служби військової частини Григоренко Артем Станіславович. На військову службу призваний у листопаді 2018 року Братським районним військовим комісаріатом Миколаївської області. З січня 2019 року проходив строкову військову службу в 14 окремій механізованій бригаді. Проживає в селі Новомар’ївка Братського району Миколаївської області. Командуванням військової частини вжито максимально можливих заходів для встановлення місця перебування та затримання військовослужбовця. Ведеться посилена розшукова робота спільно з представниками Військової служби правопорядку ЗСУ та співробітниками Національної поліції. Наполегливе прохання до всіх, хто має інформацію про місце перебування чи пересування військовослужбовця Григоренка Артема Станіславовича, надати її за номерами телефонів (03342)2-48-91; (03342)3-31-00 або за номером 102", - йдеться в повідомленні.

"Станом на 11:30 17 квітня всі виїзди з Володимира-Волинського перекрито, на посилений режим патрулювання переведено поліцію в Луцьку", - повідомляє Радіо Свобода.

Солдат-строковик 14-ї ОМБр Артем Григоренко зі зброєю самовільно залишив місце несення служби, - прес-служба бригади 01
Солдат-строковик 14-ї ОМБр Артем Григоренко зі зброєю самовільно залишив місце несення служби, - прес-служба бригади 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики