Цензор.НЕТ

18.04.19 13:57

ГПУ розслідує застосування терористами на Донбасі 152-мм російського боєприпасу "Краснополь". ФОТО

Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування за фактом застосування командуванням збройних сил Російської Федерації засобів ведення війни, заборонених міжнародним правом, а також інших порушень законів і звичаїв війни, передбачених міжнародними договорами, пов'язаних з навмисними вбивствами.

Про це повідомив прес-секретар Генпрокуратури України Андрій Лисенко у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Генеральна прокуратура України здобула нові беззаперечні докази військової присутності Російської Федерації на території Донецької області", - підкреслив він.

У прокуратурі повідомили, що в ході слідчих дій у зоні проведення операції Об'єднаних сил працівники управління спільно з військовослужбовцями Збройних сил України виявили уламки російського артилерійського 152-мм боєприпасів ЗОФ39 "Краснополь".

ГПУ розслідує застосування терористами на Донбасі 152-мм російського боєприпасу Краснополь 01

"Фрагменти боєприпасу виявлено після обстрілу позицій Збройних сил України в смт Новолуганське Донецької області, який вівся 05.04.2019 з тимчасово окупованої території Донецької області. За інформацією Міністерства оборони України, зазначені боєприпаси на забезпеченні Збройних сил України не перебувають", - зазначив Лисенко.

ГПУ розслідує застосування терористами на Донбасі 152-мм російського боєприпасу Краснополь 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики