Цензор.НЕТ

21.04.19 13:40

Черги з охочих проголосувати на виборах президента України утворилися у Варшаві, Кракові та Празі. ФОТО

Біля посольства України у Варшаві та біля консульства в Кракові зранку утворилися чергу виборців, які хочуть проголосувати в другому турі виборів президента України. Подібна ситуація спостерігалася і в Празі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на посла України в Чехії Євгена Перебийноса, біля посольства за півгодини до відкриття дільниці вишикувалась чимала черга.

Черги з охочих проголосувати на виборах президента України утворилися у Варшаві, Кракові та Празі 01Черги з охочих проголосувати на виборах президента України утворилися у Варшаві, Кракові та Празі 02

За інформацією "Європейської правди", виборча дільниця біля посольства України в Польщі відчинилася о 9:00 (за київським часом). Через годину утворилася черга виборців. Очевидці повідомляють, що охочих проголосувати в кілька разів більше, ніж у першому турі.

Виборці в Кракові також повідомляють про велику чергу біля дільниці в консульстві.

Черги з охочих проголосувати на виборах президента України утворилися у Варшаві, Кракові та Празі 03

Варто нагадати, щопід час першого туру голосування роботу дільниці у Варшаві довелося продовжити після 20:00 через велику кількість охочих проголосувати.

Українці в Польщі можуть проголосувати у Варшаві, Любліні, Кракові та Гданську.

До другого туру президентських виборів, які відбуваються у неділю, 21 квітня, пройшли художній керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, висунутий партією "Слуга народу", і обраний в 2014 році чинний президент Петро Порошенко.

Явка на виборах у першому турі становила 63,52%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики