Цензор.НЕТ

21.04.19 17:28

"Голосую за Україну! За європейський вибір": Українські воїни активно голосують у зоні ООС. ФОТОрепортаж

З самого ранку, в зоні бойових дій почали працювати виборчі дільниці. Цивільні штаби переважно зосередженні у адміністративних спорудах. У військових голосування проходить в наметах. Голосують майже всі бійці. Дуже мало пасивних.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ Михайло Ухман.

Він зазначає, що сьогодні можна побачити, як фронтовими дорогами курсують вантажні і легкові автомобілі, котрі їздять в різних напрямках. Всі вони заповнені воїнами, яких везуть віддавати свій голос на президентських виборах України.

Декілька бійці поділилися своїми враженнями.

"Близько 4 ранку росіяни нас обстріляли. Почали гатити з гранатометів по наших позиціях. Ми ж не можемо терпіти стільки. Довелося вступити у бій і відкрити вогонь у відповідь. Після двадцяти хвилин вони затихли.

Я спокійно достояв свою зміну. Передягнувся і гайда на виборчу дільницю. Після першого туру в мене така ж сама штука була. Нічний бій, потім голосування.

Надіюсь, що мій голос дасть позитивний результат. І ми продовжимо вдосконалювати свою армію. Тим, хто вважає, що за кілька років можна відродити цю галузь, яка знищувалася десятиліттями, той глибоко помиляється. Тому я голосував за європейський вибір", – каже Сашко, боєць 24 бригади ЗСУ.

"Мене мало цікавить політика, я воюю з 2014 року за Україну. Поховав багатьох друзів, побратимів. Неодноразово довелося розмовляти з полоненими окупантами, яких ми брали у полон. Були серед них жителі Донецької та Луганської областей. Проте більшість полонених, це жителі Росії та кадировці. І ніякі вони не "повстанці". Я за Україну, боротьбу до Перемоги", – каже Макс, боєць 57 бригади ЗСУ.

Дівчина Таня родом з Курахово, фотографуватися не хотіла. ЇЇ родичі проживають на тимчасово окупованих територіях. І не схвалюють її вибору. Служить Таня у 93 бригаді ЗСУ. Російські найманці розстріляли її друга дитинства. Відтоді вона ненавидить все, що пов'язане з окупантами. Хоча, поки що розмовляє російською.

"Я учусь з нуля говорити українською. Мені поки що важко, дається взнаки тотальна русифікація, яка мене переслідувала з дитинства. Але в пам'ять про вбитого росіянами друга, я змінюсь. І окупантам, я не прощу. Тому голосую за Україну!"

Голосую за Україну! За європейський вибір: Українські воїни активно голосують у зоні ООС 01
Голосую за Україну! За європейський вибір: Українські воїни активно голосують у зоні ООС 02
Голосую за Україну! За європейський вибір: Українські воїни активно голосують у зоні ООС 03
Голосую за Україну! За європейський вибір: Українські воїни активно голосують у зоні ООС 04
Голосую за Україну! За європейський вибір: Українські воїни активно голосують у зоні ООС 05

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики