Цензор.НЕТ

22.04.19 20:30

В Одесі податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обсягом імпортних операцій 200 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС спільно зі слідчими ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого в м.Миколаєві, припинили в Одесі діяльність центру мінімізації митних платежів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

В Одесі податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обсягом імпортних операцій 200 млн грн 01

В рамках розслідування кримінального провадження у ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України була встановлена ​​група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги із заниження митної вартості товарів під час їхнього імпорту з-за кордону.

У вказаній схемі фігуранти використовували низку підконтрольних компаній імпортерів і нерезидентів, зареєстрованих у різних країнах світу. На замовлення "клієнтів" - вигодонабувачів фігуранти виготовляли підроблені імпортні контракти, інвойси та інші документи від імені підконтрольних підприємств-нерезидентів щодо імпорту певної продукції. У ці документи вносили неправдиві відомості щодо вартості та кількості ТМЦ, які імпортували на адресу підконтрольних компаній-резидентів.

В Одесі податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обсягом імпортних операцій 200 млн грн 02

Підроблені пакети документів використовувалися при митному оформленні товарів, внаслідок чого значно занижували фактурну вартість імпортованої продукції і суму митних платежів.

Надалі ввезені таким чином ТМЦ передавалися замовникам-вигодонабувачам і підконтрольним фізичним особам-підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та здійснюють реалізацію товарів у торговельних центрах і торгових точках на території Одеської області і по всій території України.

В Одесі податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обсягом імпортних операцій 200 млн грн 04

За поставлену продукцію замовники розраховувалися готівкою без відображення згаданих операцій в податковому обліку, а сформований імпортерами імпортний податковий кредит фігуранти "реалізовували" підприємствам реального сектора економіки.

Обсяг ТМЦ, що ввозилисяся через компанії, що входять до складу ЦМТП, становить понад 200 млн грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів у м.Одесі, вилучено 100 печаток підприємств-нерезидентів, печатки компаній-резидентів, реєстраційні документи, первинні та бухгалтерські документи підконтрольних ФСПД та чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність, а також 129 одиниць обладнання для майнінгу вартістю понад 2,5 млн грн, електронні носії інформації, комп'ютерну техніку та 25 тонн сушених абрикосів (кураги) на 2,5 млн грн.

В Одесі податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обсягом імпортних операцій 200 млн грн 05

В Одесі податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з обсягом імпортних операцій 200 млн грн 06

Зараз вирішується питання про накладення арешту на вилучений товар.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики