Цензор.НЕТ

23.04.19 14:25

"Кисла пика", "Таніта взяв гроші?", Takamitsu: день Добкіна у Верховній Раді. ФОТОрепортаж

Сьогодні у Верховній Раді продовжили розгляд поправок до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної. Однак народний депутат, один з організаторів Антимайдану, екс-регіонал Михайло Добкін займався іншими "важливими" питаннями.

Про це повідомляє "Цензор.НЕТ".

Нардеп у відповідь на фотожабу з "перефарбованим" під "Команду Зе" нардепом від БПП Олексієм Гончаренком отримав від контакту "Аля" відповідь: "Хамство не повага не виправдання!!! Кисла моя пика за 15 років не набридла? Самокритикою займися".

Кисла пика, Таніта взяв гроші?, Takamitsu: день Добкіна у Верховній Раді 01
Кисла пика, Таніта взяв гроші?, Takamitsu: день Добкіна у Верховній Раді 02

Кисла пика, Таніта взяв гроші?, Takamitsu: день Добкіна у Верховній Раді 03

Фотожаба, яку надіслав Михайло Добкін

Також "Аля" запитує Добкіна "Таніта взяв гроші?"

Кисла пика, Таніта взяв гроші?, Takamitsu: день Добкіна у Верховній Раді 04

Після цього Михайло Добкін почав переглядати відео на своєму смартфоні, а пізніше відволікся на спілкування з "Мухомором".

Кисла пика, Таніта взяв гроші?, Takamitsu: день Добкіна у Верховній Раді 05

Як повідомлялося, Верховна Рада почала розглядати законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної на пленарному засіданні 28 лютого 2019 року.

У четвер, 11 квітня, народні депутати продовжували розглядати поправки до другого читання мовного законопроекту. Вони пройшли 1832 поправки із 2082 внесених. Таким чином, парламентарії мають розглянути ще 250 поправок, після чого зможуть розпочати голосування за проект закону в другому читанні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики