Цензор.НЕТ

25.04.19 16:25

Терористи "ДНР" відібрали найкращий храм Донецької єпархії ПЦУ в окупованому Кузнецовому. ФОТО

Керівник Донецької єпархії Православної церкви України владика Сергій (Сергій Горобцов) заявив, що в селі Кузнецово Тельманівського району окупованої Донеччини під тиском бойовиків місцева "влада" конфіскувала храм і церковне майно ПЦУ.

Терористи "ДНР" відібрали найкращий храм Донецької єпархії ПЦУ в окупованому Кузнецовому. ФОТО

Про це він повідомив на сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні зателефонували до мене наші парафіяни з с. Кузнецово-Михайлівка Тельманівського р-ну (тимчасово окупована територія), що за рахунок залякування і шаленого тиску з боку влади та спецслужб "МГБ ДНР", сільська рада вирішила конфіскувати наш храм, церковне майно і найближчим часом передати представникам Московського патріархату. Ось такий подарунок перед Пасхою приготували для парафії УПЦ (ПЦУ) "днрівці", - написав владика.

За його словами  телефоном парафіяни повідомили, що йде залякування "наших віруючих, щоб не ходили в українські храми, не спілкувалися з духовенством нашої єпархії, погрожуючи розправами. Існує реальна загроза для духовенства нашої Церкви, яке в складних умовах виконує свої пастирські обов`язки".

"Так звані "правоохоронні органи ДНР" найняли одіозних мешканців Тельманівського р-ну, які збирають підписи, щоби всі українські парафії конфіскувати та передати в МП, а єпархіальний Будинок милосердя, де мешкають літні, хворі і самотні люди. Розформувати та зробити з нього військовий шпиталь для нібито поранених днерівців. (Для інформації: ця людина, яка збирає підписи в угоду окупаційної влади, вільно приїзджає у Маріуполь, отримує українську пенсію та ще займається бізнесом (перевізник).

Цей храм є найгарнішим і найвеличнішим в нашій єпархії. У 90-х роках він був переданий Донецькій єпархії УПЦ КП напівзруйнований. Радянська влада зробила з нього склад міндобрива. Спершу пропонували віддати споруду Московському патріархату, але вони відмовилися, бо треба було вкладати у реставрацію великі кошти. А ми взяли і зробили православну перлину на сході України. Зараз коли цей храм відбудований, коли розписали найкращі українські художники і реставратори стіни і надкупальні частини нашого храму, знайшлись злочинці, які просто вкрали святиню Донецької єпархії. Дуже боляче..."- сказав владика.

Терористи ДНР відібрали найкращий храм Донецької єпархії ПЦУ в окупованому Кузнецовому 01
Терористи ДНР відібрали найкращий храм Донецької єпархії ПЦУ в окупованому Кузнецовому 02
Терористи ДНР відібрали найкращий храм Донецької єпархії ПЦУ в окупованому Кузнецовому 03

Терористи ДНР відібрали найкращий храм Донецької єпархії ПЦУ в окупованому Кузнецовому 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики