Цензор.НЕТ

25.04.19 20:54

Дочка загиблого на Донбасі 8 квітня українського воїна Миколи Неживого Юлія Лясота померла в Хмельницькому

8 квітня в зоні ООС загинув Микола Неживий. А 24 квітня померла від тромбозу судин печінки його 33-річна дочка - боксер і гандболістка Юлія Лясота.

Дочка загиблого на Донбасі 8 квітня українського воїна Миколи Неживого Юлія Лясота померла в Хмельницькому

Про це повідомляє Цензор.НЕТ

25 квітня, в приміщенні Хмельницької ритуальної служби відбулося прощання з боксеркою Юлією Лясотою, яка була дочкою загиблого 8 квітня в зоні ООС Миколи Неживого, сержанта 93-ї окремої механізованої бригади, який загинув на позиції "Зеніт", поруч з Донецьким аеропортом, від смертельного осколкового поранення унаслідок обстрілу з ПТРК.

Спортсменка померла 24 квітня в реанімаційному відділенні міської лікарні від тромбозу cосудів печінки.

"Відповідальна, доброзичлива, сумлінна, завжди усміхнена" - такими словами згадували про Юлію присутні.

"Прекрасна людина, прекрасна спортсмен і організатор. Сьогодні ми втратили не тільки спортсмена, а майбутнє нашої України. З неї вийшов би не тільки прекрасний тренер, але і адміністратор зі спортивної роботи. Я вже років тридцять в спорті, і я її пам'ятаю, як чудову спортсменку з самого дитинства. Коли вона гандболом займалася, виступала за збірну команду області "Хмельничанка". Потім знав її як боксера", - розповів заступник начальника управління молоді та спорту Хмельницької ОДА Валерій Вешко.

"Юлія була також чудовим адміністратором. Вона займалася звітністю, протоколами змагань, розрахунками за проведення заходів."Чорнова" робота, до якої спортсмени не мають стосунку, а вона цим займалася. У неї була дуже велика перспектива. Юлія не тільки брала участь в змаганнях, але і допомагала організовувати їх", - йдеться в повідомленні місцевого видання "Є".

Юлія Лясота в 2017 році отримала звання "Майстра спорту України", була членом збірної України з боксу, володаркою багатьох медалей не тільки чемпіонату України, а й європейських і світових змагань. До приходу в бокс виступала на професійному рівні за гандбольний клуб "Хмельничанка".

Поховали Юлію Лясоту в мікрорайоні Ракове міста Хмельницький, де зовсім недавно був похований її батько.

У неї залишилися мати і син.

Дочка загиблого на Донбасі 8 квітня українського воїна Миколи Неживого Юлія Лясота померла в Хмельницькому 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики