Цензор.НЕТ

26.04.19 10:55

Об'єднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня в районі проведення ООС, - штаб. ФОТОрепортаж

Об'єднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня громадянами України в районі проведення ООС.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр ОС у Facebook.

За даними штабу, в період з 22 по 26 квітня під керівництвом командувача Об'єднаних сил відбулися перевірки бойової служби на позиціях, розташованих на передньому краї. Крім того, проведено перевірки та тренування резервів, уточнено завдання підрозділам розвідки, артилерії та контрснайперської боротьби. Окремо перевірено та підготовлено всі складові сектору безпеки, залучені до операції Об'єднаних сил.

Наєв, перебуваючи безпосередньо на передньому краї оборони, особисто перевірив готовність сил і засобів бригад на найбільш загрозливих напрямках, вивчив положення та характер дій ворога.

Обєднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня в районі проведення ООС, - штаб 01

"Об'єднані сили мають усе необхідне для виконання завдань за призначенням у випадку ескалації бойових дій. Із силами і засобами проведено заходи з удосконалення взаємосумісності, здійснено поповнення підрозділів боєприпасами та матеріально-технічними засобами", - розповів після роботи на передньому краї Наєв.

Обєднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня в районі проведення ООС, - штаб 02

Станом на 26 квітня в Об'єднаних силах посилено пильність, розвідку та бойову службу. Підрозділи Збройних сил України готові до стримування збройних формувань Російської Федерації на всіх імовірних напрямках ескалації бойових дій. Одночасно підрозділи СБУ, ДПСУ, НГУ, НПУ та ДСНС, що діють у складі Об'єднаних сил, готові до запобігання спробам дестабілізації обстановки (підтримання публічного порядку).

Обєднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня в районі проведення ООС, - штаб 03
Фото: штаб ОС/Facebook

"Об'єднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня громадянами України в районі проведення операції", - додали в прес-центрі ОС.

Обєднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня в районі проведення ООС, - штаб 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики