Цензор.НЕТ

27.04.19 15:36

У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

На Крещатике и Майдане Независимости заработал комплекс фонтанов. С 1 мая работать также начнут фонтаны на Русановке.

У Києві на Хрещатику та Майдані Незалежності запрацювали шість фонтанів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН. Зокрема, це фонтани на Майдані Незалежності – "Великий" та комплекс "Малі" фонтани "Водяна куля", "Каскадний" і "Засновники Києва", фонтан "Хрещатик" на вул. Хрещатик, 25.

Фонтанний комплекс в акваторії Русанівського каналу, що складається з 12 фонтанів, свою роботу розпочне вже з 1 травня.

Як повідомили у Спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємстві "Київводфонд", традиційно і цього сезону фонтани "Великий" та "Малі" на Майдані Незалежності, а також унікальний комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу працюватимуть у режимі світло-музичного шоу.

У КМДА громадян просять не купатися у фонтанах та не скидати в них сміття, що може призвести до поломки.

Цього року планують виконати капітальний ремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119/121, який збудований близько 30 років тому. Ремонт включатиме заміну гранітного облицювання, заміну електрокабелів, оновлення приладів підсвітки (близько 90 шт.), встановлення нового насосного обладнання (10 шт.).

Нагадаємо, у 2016 році розпочався капітальний ремонт фонтанного комплексу на Русанівському каналі. На сьогодні вже відновлена робота 12 фонтанів на Русанівці.

Фото КМДА.

У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 01У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 02У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 03У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 04
У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 05

У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 06
У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 07
У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 08
У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 09
У центрі Києва запрацювало 6 фонтанів 10

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики