Цензор.НЕТ

29.04.19 09:22

Українсько-американська ракета Alpha успішно пройшла випробування в США. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Космічна ракета Alpha українсько-американської розробки в четвер, 25 квітня, успішно пройшла випробування двигуна другого ступеня, проведені в місті Бріггс, штат Техас, США.

Як передає Цензор.НЕТ, про це 28 квітня повідомляє компанія Firefly Aerospace  в Фейсбуці.

"Вчора Firefly успішно пройшла важливий етап в тестуванні другого ступеня ракети Alpha на шляху до мети здійснити її перший запуск в 2019 році", - йдеться в повідомленні.

У компанії також заявили, що п'ятихвилинний вогневий тест на спеціальному вертикальному майданчику продемонстрував хорошу роботу всіх інтегрованих систем - жодна з них під час тестування не досягла допустимої межі навантаження. Всі показники обладнання перебували в межах норми, а саме устаткування в ході тесту не дістало ушкоджень.

Firefly Aerospace - приватне аерокосмічне підприємство з офісами в місті Остін (штат Техас, США) і українському місті Дніпро.

Ракетобудівельні потужності компанії містяться в Техасі, в той час як українські співробітники компанії в Центрі досліджень і розробки в Дніпрі розробляють обладнання для ракет.

Український бізнесмен Максим Поляков викупив Firefly Aerospace в 2017 році. До того моменту стартап, заснований інженером Томом Маркусиком, перебував на межі банкрутства.

Українсько-американська ракета Alpha успішно пройшла випробування в США 01
Українсько-американська ракета Alpha успішно пройшла випробування в США 02
Українсько-американська ракета Alpha успішно пройшла випробування в США 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики