Цензор.НЕТ

29.04.19 13:46

"Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня": Як воїни святкують на передовій. ФОТОрепортаж

У зоні бойових дій на Донбасі тривають бої. Московські окупанти продовжують обстріли наших військових, попри велике свято. Однак навіть у такий час наші бійці знаходять момент, щоб зібратися разом за святковим столом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це з передової повідомляє журналіст Михайло Ухман.

"Ми закупили м'яса собі на шашлик. І в день, коли не було обстрілів - засмажили його. Але основна страва - пасочки, яйця і ковбаси. Нам цього добра передали волонтери достатньо. За що їм щира подяка.

Я сам родом з Волинської області. Мої ж побратими народилися в східних і південних регіонах України. Тому я їм розповідаю про наші звичаї в ці дні. За роки війни - це вже мій третій Великдень на війні. Прикро, але що поробиш? Проженемо російських окупантів, тоді будемо святкувати", - розповідає про святкування Великодня на передовій, боєць 24-ї бригади ЗСУ, Максим.

"У нашому святковому меню був борщ, картопля з грибами і звичайно ж ласощі, отримані від волонтерів. За що ми їм дуже вдячні. Я пам'ятаю армію років три тому і зараз - це абсолютно різні речі. Ми - не голодували. Але так приємно, коли люди про нас думають, не забувають. Ти береш в руки пасочку і згадуєш, що в твоєму домі, мама пече такі ж", - говорить про те, як відзначили Великдень у зоні бойових дій, Юля, боєць 57-ї бригади ЗСУ.

"Ми на війні з самого початку. Спочатку як волонтери, тепер як бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Воюємо за свій народ, а натомість - люди нам допомагають. Все, що ми маємо - це людська допомога і небайдужість. У мене вдома діти, внуки, але я не можу поїхати до них. Адже на базі десятки людей, які покинули свої родини і пішли воювати. Вони заслуговують, щоб їх поважали, як мінімум. Якщо ми бачимо, що чогось не можемо з'їсти - допомагаємо бійцям ЗСУ або хворим в лікарню віддаємо. Тому, щиро дякуємо всім українцям і не тільки їм, що маємо можливість відчути дух Великодня", - говорить Таня, керівник одного з медичних підрозділів ДУК "Правий сектор".

57-ма бригада ЗСУ.

Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня: Як воїни святкують на передовій 01
Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня: Як воїни святкують на передовій 02
Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня: Як воїни святкують на передовій 03
Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня: Як воїни святкують на передовій 04
Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня: Як воїни святкують на передовій 05

Добровольці ДУК ПС.

Дякуємо українцям за можливість відчути дух Великодня: Як воїни святкують на передовій 06

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики