Цензор.НЕТ

02.05.19 16:16

Одесити вшанували пам'ять загиблих під час вуличних боїв на Грецькій. ФОТОрепортаж

Жителі міста Одеса вшанували пам'ять загиблих патріотів під час боїв на вулиці Грецькій 2 травня 2014 року Андрія Бірюкова та Ігоря Іванова.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням "Думская" в заході взяло участь понад 200 осіб. Одесити поклали квіти, після чого військові капелани провели молебень.

Одесити вшанували память загиблих під час вуличних боїв на Грецькій 01


"Це акція пам'яті тих людей, хто ціною свого життя зупинив війну і не допустив в Одесі луганського та донецького сценаріїв. На цьому місці загинули Андрій Бірюков та Ігор Іванов. Це не були випадкові втрати - хлопці усвідомлено йшли на захист своєї держави, і про це потрібно пам'ятати" - заявив керівник одеського відділення "Правий сектор" Тетяна Сойкіна.

Одесити вшанували память загиблих під час вуличних боїв на Грецькій 02

Сьогодні - 5 роковини трагічних подій на Куликовому полі в Одесі. У місті відбуваються масові заходи, посилено заходи безпеки.

Одесити вшанували память загиблих під час вуличних боїв на Грецькій 03

Одесити вшанували память загиблих під час вуличних боїв на Грецькій 04

Одесити вшанували память загиблих під час вуличних боїв на Грецькій 05

Одесити вшанували память загиблих під час вуличних боїв на Грецькій 06

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень загинули 48 осіб і понад 200 дістали поранення. Більшість загинули під час пожежі в Будинку профспілок. Правоохоронні органи відкрили близько десятка кримінальних проваджень, що стосуються різних фактів. Одне з найбільш резонансних з них - справа про події на Грецькій площі, де відбулися перші сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики