Цензор.НЕТ

03.05.19 09:52

Депутат Дніпропетровської облради, капітан ЗСУ Хазан отримав найвищу нагороду командування ООС на Донбасі. ФОТО

Активіст єврейської громади Дніпра, прихожанин синагоги "Золота Роза", депутат обласної ради, капітан Збройних сил України Павло Хазан отримав найвищу нагороду "Операції Об'єднаних Сил" - "Козацький Хрест І ступеня".

Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби Дніпровської єврейської громади, передає Цензор.НЕТ.

Про нагородження єврейського воїна, офіцера української армії, повідомляється в наказі Командувача ООС з формулюванням " за старанність, професіоналізм та сумлінне виконання бойових завдань в районі проведення операції об’єднаних сил з відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації на території Донецької та Луганської областей".

Депутат Дніпропетровської облради, капітан ЗСУ Хазан отримав найвищу нагороду командування ООС на Донбасі 01
Депутат Дніпропетровської облради, капітан ЗСУ Хазан отримав найвищу нагороду командування ООС на Донбасі 02

Павло Хазан є командиром групи автоматизованих систем управління Операції Об'єднаних сил (C4ISR). Бойовий підрозділ C4ISR займається розробкою і впровадженням високотехнологічних програмно-апаратних рішень у галузі управління, передачі даних і радіозв'язку за стандартами НАТО безпосередньо в зоні бойових дій. Це істотно покращує боєготовність української армії, підвищує професіоналізм офіцерів, сержантів і солдат, а також знижує ризики під час виконання бойових завдань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики