Цензор.НЕТ

03.05.19 17:17

У київського підприємця податківці вилучили партію неврахованої техніки відомих торгових марок вартістю 4 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в м.Києві вилучили у київського підприємця велику партію неврахованої техніки.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС.

У київського підприємця податківці вилучили партію неврахованої техніки відомих торгових марок вартістю 4 млн грн 01

В рамках розслідування кримінального провадження у ч. 3 ст. 212 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури Києва був встановлений місцевий підприємець, який протягом 2017-2018 років купував за готівку імпортовану з Китаю і США техніку (мобільні телефони, ноутбуки, настільні персональні комп'ютери, планшети, смарт-годинники) відомих торгових марок і аксесуари до неї. Надалі фігурант реалізовував вказаний товар на території Києва, Київської та Чернівецької областей підприємствам і фізичним особам за готівковий розрахунок без відображення зазначених операцій у бухгалтерському та податковому обліку. Такі дії призвели до ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

У київського підприємця податківці вилучили партію неврахованої техніки відомих торгових марок вартістю 4 млн грн 02

На підставі постанови суду було проведено обшук у нежитловому приміщенні, яким користувався фігурант на території Києва. За результатами обшуку з незаконного обігу вилучено партію техніки відомих торгових марок загальною орієнтовною вартістю близько 4 млн грн.

У київського підприємця податківці вилучили партію неврахованої техніки відомих торгових марок вартістю 4 млн грн 04

Зараз вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Триває слідство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики