Порошенко відвідав на Донбасі місце бою за 10-й блокпост і вшанував пам'ять загиблих українських героїв. ФОТОрепортаж

10299 65

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент України Петро Порошенко відвідав місце бою за 10-й блок-пост та вшанував пам'ять українських воїнів, які загинули, обороняючи його. Семеро військових героїчно загинули в боях проти російських агресорів у липні 2014 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

Глава держави поклав квіти до пам’ятника загиблим оборонцям блокпоста №10. Бій за 10-й блокпост був першим боєм, у якому противник використав важку бронетехніку для "лобової" атаки, а також кулемети та снайперів.

Порошенко відвідав на Донбасі місце бою за 10-й блокпост і вшанував память загиблих українських героїв 01

10-й блокпост був виставлений силами АТО наприкінці червня 2014 року майже в тилу російсько-окупаційних військ між селами Перша Новоселівка та Уманське Ясинуватського району Донецької області. Блокпост був виставлений з метою перерізати комунікацію угруповання ДНР, збільшити присутність українських військ на Донбасі та відтягнути від Слов’янська танки противника.

Порошенко відвідав на Донбасі місце бою за 10-й блокпост і вшанував память загиблих українських героїв 02

4 липня 2014 року біля села Новоселівка відбувся танковий бій, у якому загинуло 7 військовослужбовців 93 окремої механізованої бригади. 10-й блокпост протримався 2 доби.

Порошенко відвідав на Донбасі місце бою за 10-й блокпост і вшанував память загиблих українських героїв 03
Фото: прес-служба Президента

Топ коментарі
+32 Сергей Титаренко 7980c65d
Президент!
А Зеленский только что выразил соболезнования россиянам в связи с крушением самолета Аэрофлота. Извиниться за термос? Не! Извиниться за страну порноактрису ? Не! Извиниться за хохлов, за эбонитовые палочки? Не! А вот соболезнования россиянам - да! Про Кадырова я даже не вспоминаю уже...
показати весь коментар
06.05.2019 14:42
+26 Шрек Баблокат
Порох стал настоящим Главнокомандующим Армии Украины!..
а ЗЕшакалы пусть слюной захлебнуться, облаивая его!
показати весь коментар
06.05.2019 14:43
+19 Андрій Жагун
Ну що ж, друзі, почитав я інтерв'ю головного диджитал фахівця з команди Зе. Узявши за основу старе як світ прислів'я «Разделяй и властвуй», хлопці його трішечки доопрацювали. Спочатку розділивши електорат на так звані фокус-групи за хотелками, вони потім зібрали усіх до купи. Представники цих таборів в притул не бачили, що поруч стоять ті, хто чекає зовсім протилежне від свого кумира. І в цьому була основна фішка технології. До речі, на неї не усі клюнули, але ж це й зрозуміло. На технологію гри в наперстки, тобто на те, як розвести лоха, теж не усі велися. Але…
Мені цікаве інше. Як зараз новообраний президент буде виправдовувати сподівання своєї пастви. Ні для кого не є таємницею той факт, що, наприклад, дуууууже велика маса прихильників шостого президента спить і бачить повне відновлення стосунків з росією. І в той же час не менша кількість тих, хто віддав за нього свої голоси, миттєво його розіпнуть за це. Ось де проблема. Хоча щось мені підказує, що до парламентських виборів команда Зе буде продовжувати крутити політичні наперстки. І вашім, і нашим, і на обід вдома. Тому що треба будь якою ціною зберегти свій електорат. А його було чітко видно після першого туру.
Ну, а прихильники поки ще діючого Президента України перейдуть до конструктивної опозиції. Це набагато простіше. Сиди, в носу колупайся і волай кожен день як скажений: чому війна ще не закінчена?.. вона йому вигідна, бо він заробляє на крові!.. чому олігархи не сидять?.. чому такі великі тарифи?.. чому їздить з кортежем, а не користується Ланосами?.. і таке інше.

Допомагати йому? Ні! Стояти поруч з Україною? Так…
показати весь коментар
06.05.2019 14:40