Цензор.НЕТ

08.05.19 12:59

Демократична Україна з успішною економікою - це приклад для всіх країн пострадянського регіону, - Фріланд на зустрічі із Зеленським. ФОТО

Новообраний Президент України Володимир Зеленський обговорив з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд боротьбу з корупцією та Мінський формат урегулювання конфлікту на сході України.

Зустріч відбулася в середу, 8 травня, в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Зеленського.

"Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо домогтися перемоги над нею", - сказав Володимир Зеленський.

Демократична Україна з успішною економікою - це приклад для всіх країн пострадянського регіону, - Фріланд на зустрічі із Зеленським 01

За його словами, для цього його команда робитиме так, щоб громадяни якнайменше контактували з чиновниками.

"Наша мета - це держава у смартфоні", - пояснив новообраний Президент.

Зі свого боку Фріланд зазначила, що в деяких сферах навіть Канада може брати приклад з України. Зокрема, це стосується системи електронних декларацій. "Ми бачимо багато спільного між вами і нашим прем'єр-міністром Трюдо. За чотири тижні до виборів ніхто не вірив, що ми виграємо", - повідомила міністр закордонних справ Канади.

Вона додала, що сучасним політикам дуже важливо слухати своїх громадян. Фріланд також запевнила, що Володимир Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені.

"Дуже важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична Україна, де є успішна економіка, - це приклад для всіх країн пострадянського регіону, зокрема для росіян", - зазначила Фріланд.

Демократична Україна з успішною економікою - це приклад для всіх країн пострадянського регіону, - Фріланд на зустрічі із Зеленським 02

Сторони також обговорили пошук мирного врегулювання конфлікту на сході України.

"У нас є шанс для припинення вогню і повернення Донбасу", - сказав Володимир Зеленський.

Під час зустрічі також ішлося про потужне представництво України на конференції з питань підтримки реформ в Україні, яка відбудеться в Торонто в липні 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики