Цензор.НЕТ

11.05.19 12:01

Меморіальну дошку загиблому на Донбасі старшині 24-ї ОМБр Андрію Іванишину відкрили в ліцеї Львова. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Вчора, 10 травня, у ліцеї "Сихівський" міста Львів відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки Андрію Васильовичу Іванишину, 1976 року народження, уродженцю села Болотня Перемишлянського району Львівської області, мешканцю міста Сихів, старшині, головному сержанту взводу 24-ї окремої механізованої бригади, який загинув 11.03.2018 року в районі селища міського типу Новгородське Торецької міської ради Донецької області внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої під час перевезення майна.

Про це повідомляє видання Varta1, передає Цензор.НЕТ

Андрій Іванишин народився 20.04.1976 року. Навчався у Львівській ліцею "Сихівський" та Львівському технікумі залізничного транспорту. З 1994 до 2000 р. проходив службу в ЗСУ. З 2001 до 2017 р. працював на різних роботах. Контракт із 24-ю ОМБр підписав у 2018 році.

"Андрій вчився по мірі своїх сил, як і всі хлопці його віку. Ніколи не відмовлявся допомготи по господарству: забивав цвяхи, міг відремонтувати дверний замок. І взагалі був чемним і порядним. А ще Андрій користувався популярністю серед дівчат за свою начитанність.
З дитинства Андрій мріяв бути військовим, як його батько. Родичі бійця не хотіли, аби він їхав на війну. Та попри це, рішення було остаточне. Тому Андрій крадькома від усіх зголосився поїхати на Схід, пройшов медкомісію та підписав контракт. Додому прийшов уже у військовій формі", - згадує класна керівниця військовослужбовця Леся Наконечна.

Меморіальну дошку загиблому на Донбасі старшині 24-ї ОМБр Андрію Іванишину відкрили в ліцеї Львова 01
Меморіальну дошку загиблому на Донбасі старшині 24-ї ОМБр Андрію Іванишину відкрили в ліцеї Львова 02
Меморіальну дошку загиблому на Донбасі старшині 24-ї ОМБр Андрію Іванишину відкрили в ліцеї Львова 03
Меморіальну дошку загиблому на Донбасі старшині 24-ї ОМБр Андрію Іванишину відкрили в ліцеї Львова 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики