Цензор.НЕТ

20.05.19 20:37

США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Сьогодні 20 травня, в селищі Дівички Київської області відбулася церемонія передачі двох сучасних контрбатарейних радарів класу AN TPQ-36 для підрозділів Збройних Сил України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони 01

Від американської сторони сертифікати на володіння засобами контрбатарейної боротьби вручив офіцер армії США підполковник Тодд Гоф.

Гоф підкреслив, що передача сучасного озброєння українським військовим - це прагнення уряду і народу США допомагати Україні захищати свій суверенітет і територіальну цілісність. Загалом, починаючи з 2014 року американські партнери передали в підрозділи ЗСУ 13 сучасних контрбатарейних радарів.

США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони 02

"Нова високотехнологічна зброя на порядок зміцнить наші оборонні можливості і служитиме додатковим стримуючим бар'єром для ворога, який продовжує провокації проти наших захисників і не дотримується Мінських угод", - зазначив заступник начальника Генштабу ЗСУ Родіон Тимошенко.

США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони 04

Після завершення заходу військовослужбовці ЗСУ провели заняття з розгортання отриманих контрбатарейних радарів.

США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони 06
США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони 07
США передали ЗСУ два сучасні контрбатарейні радари, - Міноборони 08

Довідка.

Радари класу AN/TPQ-36 є найсучаснішими засобами контрбатарейної боротьби і призначені для виявлення і знищення артилерії. Радари перебувають на озброєнні армії США. Станція контрбатарейної боротьби AN/TPQ-36 призначена для виявлення і визначення координат вогневих позицій мінометів, артилерійських знарядь і реактивних систем залпового вогню противника.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики