Цензор.НЕТ

21.05.19 08:42

Сподіваюся, що Латвія і надалі буде адвокатом України в ЄС і НАТО, - Зеленський провів зустріч із латвійським колегою Вейонісом. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Латвії Раймондсом Вейонісом. Пан Вейоніс прибув до України для участі в урочистій церемонії інавгурації новообраного Президента.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Володимир Зеленський подякував, що у важкий період для нашої країни Латвія була й залишається надійним партнером і другом України. Президент також особливо відзначив зусилля Латвії у підтримці територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Він наголосив, що пріоритети України в зовнішній політиці та продовженні реформ залишаються незмінними. Президент також висловив сподівання, що Латвія і надалі буде адвокатом України в Європейському Союзі і НАТО.

Крім цього, Володимир Зеленський відзначив зусилля Латвії в наданні допомоги Україні в питаннях реформування оборонного сектору. І запевнив, що в центрі його уваги залишатиметься захист іноземних інвесторів.

Сподіваюся, що Латвія і надалі буде адвокатом України в ЄС і НАТО, - Зеленський провів зустріч із латвійським колегою Вейонісом 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики