Цензор.НЕТ

21.05.19 11:20

Гопник із Макіївки прийшов до успіху: дружина ватажка "ДНР" Пушиліна засвітилася із сумочкою від Gucci за 2790 євро. ФОТО

Дружина ватажка донецьких терористів Дениса Пушиліна з’явилася на публіці із сумочкою від Gucci за 2790 євро, чим викликала обурення прихильників "ДНР".

Відповідне фото опублікував у мережі сам Пушилін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на блогера Дениса Казанського.

"Учорашній гопник з Макіївки прийшов до успіху. Ось хто не дарма сходив на "референдум" у 2014-му. Це жебраки, ошукані пенсіонери помирають у чергах на КПП. А в "еліти ДНР" усе гаразд. Слався республіка!" - прокоментував він фото.

Як зазначає видання "Восточный вариант", знімки були зроблені в Ростові-на-Дону, під час турніру зі змішаних єдиноборств (ММА), який відвідали Пушилін і помічник президента РФ Владислав Сурков.

Гопник із Макіївки прийшов до успіху: дружина ватажка ДНР Пушиліна засвітилася із сумочкою від Gucci за 2790 євро 01
Гопник із Макіївки прийшов до успіху: дружина ватажка ДНР Пушиліна засвітилася із сумочкою від Gucci за 2790 євро 02
Гопник із Макіївки прийшов до успіху: дружина ватажка ДНР Пушиліна засвітилася із сумочкою від Gucci за 2790 євро 03

У соцмережах викладені Пушиліним фотографії з Ростова обговорюють з обуренням. Прихильники "ДНР" наголошують, що Пушилін сам виставляє на показ власне розкішне життя, тоді як так звані "ополченці" відчувають брак необхідних ліків, не отримують необхідного лікування після поранень, часто потребують протезів, які не можуть купити.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики